Tezgüller 1974 yılında kurulmuştur. Adını kurucularının soyadından alan firmamız, briket makinesi ve kalıplarıyla işe başlamıştır. Tezgüller firması, beton parke makineler, beton boru makineleri ve bunlara ait ekipmanları (kalıplar,beton mikserleri, beton dağıtıcı kovaları vb.) üretir. Firmamız beton yapı endüstrisine çok çeşitli mühendislik ürünleri ile hizmet etmektedir. Firmamız üretimine 10.000 m2 kapalı alanı olan modern tesisinde sürdürmektedir. Geçen 28 yıl firmamızı pazarın lider üreticilerinden biri konumuna getirmiştir. Kısa bir zaman dilimde üretim tiplerini ve çeşitliliğini arttıran firmamız şu anda Avrupa'dan Asya'ya ve Ortadoğu'ya uzanan bir alanda geniş müşteri ağına sahiptir. Makine ve kalıplarımız on değişik ülkede kullanılmaktadır.
Müşterilerimize en rekabetçi ve ekonomik şekilde hizmet etmekteyiz. Komple beton tesis veya beton parke üretim ekipmanı ihtiyaçlarınızda firmamıza danışmanız menfaatinizedir. Böyle bir durumda deneyimli dizayn ekibimiz sizinle projeniz hakkında görüşmeye hazırdır. Makine imalatı; beton ve betonarme borular, menhol (baca), konik, baca taban elemanı, briket, bordür taşı, yağmur oluğu şev taşı ve her türlü beton bloklar gibi elemanları üretmeyi amaçlamaktadır ve bu amaca yönelik ürünler ortaya koyar. Farklı kullanım ihtiyaçları ve kapasiteleri için çok çeşitli makinelerimiz mevcuttur. Üretilen bu makinelerin başta Türk Cumhuriyetleri olmak üzere Makedonya, Yugoslavya, Mısır, İran, Irak, Suriye, Rusya, Gürcistan'a ihraç edilip kullanılıyor olması kalitede firmanın yakaladığı çizgiyi açık bir şekilde göstermektedir.
Sektörde birçok ilki gerçekleştiren firma;ürünlerinde teknolojideki yenilikleri takip ederek kendini ve aynı zamanda rakip firmaları da geliştirme sürecine sokmuştur. Özellikle beton parke kalıplarında yakalanan kalite firmayı pazardaki tüm parke makinelerine kalıp üreten bir firma haline getirmiştir.Kalıp imalatı konusunda deneyimli kadrosu ile CNC tezgahlarında hazırlanan kalıplar, indiksüyon ile sertleştirilen baskı plakaları ile sanayicilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Tezgüller'in tüm bu özellikleri şirketimizi Türkiye'de lider firma konuma getirmiştir.
Firmamız beton elemanları konusunda sadece makine kalıp üreticisi olmakla kalmayıp, beton elemanları tesisleri için teknik danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Uzman kadrosu ile mevcut sisteme yapılacak veya yapılması düşünülen değişiklikler konusunda da üretici firmalara destek sağlamaktadır.
Katalog
Haberler
info@tezguller.com.tr